IV. Uluslararası Demir ve Çelik Sempozyumu

Üniversitemiz Demir Çelik Enstitüsü olarak 4-5-6 Nisan 2019 tarihlerinde demir çelik alanında çalışan bilim insanları ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek fikir paylaşımını sağlamak amacıyla, “İlk Türk Çeliğinin” üretildiği, Türkiye’ nin, Cumhuriyetin kuruluşunda lokomotif olmuş Karabük Demir Çelik Fabrikalarının kurulduğu, Osmanlı İmparatorluğundan günümüze miras kalan Müzekent Safranbolu’ nun bulunduğu ilimizde “IV. ULUSLARARASI DEMİR ve ÇELİK SEMPOZYUMUNA” ev sahipliği yapmaktan onur duymaktayız.

Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelecek bilim insanları ve sektör temsilcilerinin buluşacağı “IV. Uluslararası Demir ve Çelik Sempozyumu” katılımcılara yeni fikirler ve gelecekteki işbirlikleri için uluslararası ortaklar bulma fırsatı sunacaktır.

 Bu amaçla ayrıntılarına http://udcs19.karabuk.edu.tr web adresinden ulaşabileceğiniz “IV. Uluslararası Demir ve Çelik Sempozyumuna” katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

IMPORTANT DATES

DEADLINE FOR SUBMISSION JANUARY 30, 2019
ANNOUNCEMENT OF ACCEPTENCE OF SUBMISSIONS*      MARCH 10, 2019
DEADLINE FOR PAYMENT MARCH 20, 2019
ANNOUNCEMENT OF PROGRAM MARCH  25, 2019
CONFERENCE DATES APRIL 4-6, 2019

 

*  Peer-reviewed paper that is accepted for presentation at a technical session and publication in the conference proceedings.

Eklenme Zamanı: 9.01.2019 / 16:34