Kültürel Paradigmalar ve Yenilenen Azerbaycan Konulu Uluslararası Konferans

Değerli Bilim İnsanları, Sanatçılar, Sivil Toplum Temsilcileri, Sizleri, 15-16 Kasım 2018 tarihleri arasında Bakü Slavian Üniversitesi ev sahipliğinde Bakü /AZERBAYCAN’ da düzenleyeceğimiz “Kültürel Paradigmalar ve Yenilenen Azerbaycan” konulu Uluslararası Konferansa davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Azerbaycan Cumhuriyeti’nin 100.Kuruluş yılı anısına düzenlenen bu konferansın temel amacı, geçmişten günümüze kültürel paradigmalarda yaşanan değişmeler ve bu çerçevede Azerbaycan’ın geçirdiği yenilenme süreçleri hakkında bir platform oluşturmaktır. Konferans bu bağlamda iki farklı dinamikte şekillenecektir. Birincisi genel olarak kültürel paradigmalar ve değişimler, ikincisi ise bu bağlamda Azerbaycan örneğinde bu değişimin yansımaları üzerine olacaktır. Kongrenin dili İngilizce, Türkçe, Azerice ve Rusça’dır. Kongrenin teması ile ilgilenen bütün akademisyenleri, araştırmacıları, sanatçıları, öğretmenleri ve öğrencileri bildiri sunmaya davet ediyoruz.
En iyi dileklerimizle,

ÖNEMLİ TARİHLER / IMPORTANT DATES Bildiri Özeti Son Gönderme Tarihi/Deadline for Abstracts: Ekim/October 26, 2018 Kabul Edilen Bildirilerin İlan Tarihi/ Notification of Acceptance:
Ekim/October 29, 2018 Erken Kayıt Bitiş Tarihi/ Early-Bird Registration Ends: Kasım/November 2, 2018 Kongre Başlangıç Tarihi/ First Day of the Congress: Kasım/November 15, 2018 Tam Metin Son Gönderim Tarihi/ Deadline for the Full Papers: Kasım November 30, 2018 Ayrıntılı Bilgi İçin http://www.ratingacademy.com.tr/kp/

Eklenme Zamanı: 17.10.2018 / 15:11