Tanıtım Görselleri
Karabük Üniversitesi Amblem ve Grafikleri

Karabük Halkı, Karabük Sivil Toplum Örgütleri, Karabük de bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşlarının katkı ve desteği ile Karabük Üniversitesi bu günkü konumuna gelmiştir. Sizlerden aldığımız bu destek sayesinde yeni hedefler belirlemekteyiz.

Karabük Üniversitesinin ana hedeflerinden birisi de eğitim-öğretim ve araştırmada bir marka olmaktır.  İyi bir marka olabilmek için girdilerin de belli bir kalite seviyesinde olması gerekir. Eğitim öğretim girdilerinden en önemlisi öğrencidir. Daha çalışkan, başarılı öğrencileri üniversitemize kazandırdığımızda üniversitenin eğitim kalitesinde önemli artışlar olacaktır. Üniversitemizin yeni kurulmuş olmasından dolayı yeterli derecede tanınmamaktadır. Karabük Üniversitesi Rektörlüğü olarak Üniversitemizin tanıtımı için bir kampanya başlatmış bulunmaktayız. Bu tanıtım ayağının birisi de web sayfaları aracılığı ile tanıtımı geliştirmektir.

Kurumunuz Web sayfasından Üniversitemizin Web sayfasına vereceğiniz Reklam ve Baglantilar büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla Üniversitemizin web sitesine (www.karabuk.edu.tr)  aşağıdaki örnek görseller ya da kendi hazırlayacağınız görselleri kullanarak link verilmesi mümkündür. Üniversitemizi hep birlikte marka yapmak için gelin el ele verelim.

Karabük Üniversitesi Amblemleri
 

Modern GIF, Şeffaf Arkaplan : Küçük Boyut [80×80 px] | Büyük Boyut[2500×2500 px]
PNG, Şeffaf Arkaplan : Küçük Boyut [80×80 px] | Büyük Boyut[2500×2500 px]
JPG, Mavi Arkaplan : Küçük Boyut [80×80 px] | Büyük Boyut[2500×2500 px]

 

Karabük Üniversitesi Tanıtım Görselleri
Logo-01

Logo-02

Logo-03

Logo-04

Eklenme Zamanı: 13.11.2017 / 02:17